PRZEWÓD WDXpek 1.0/4.8 CDH - świad.homologacji

Polski przewód z homologacją - poleży długie lata.

Więcej szczegółów


2,50 zł brutto


Les clients qui ont acheté ce produit ont également acheté:

WDXpek 75-1,0/4,8

Przewody antenowe do anten satelitarnych i telewizji kablowej

Normy
  • EN 50117-2-4:2004 Coaxial cables - Part2-4: Sectional specification for cables used in cabled distribution networks - Indoor drop cables for systems operating at 5 MHz-3000 MHz.
  • IEC 61196-1: Radio- frequency cables - Part 1: Generic, definitions, requirements and test methods;

Charakterystyka

Przewody współosiowe (W) wielkiej częstotliwości o żyle środkowej z pojedynczego drutu miedzianego (D) o izolacji z polietylenu spienionego (Xp) o ekranie z aluminiowej folii dwustronnej na podłożu poliestrowym i oplocie z drutów miedzianych cynowanych (ek) i oponie polwintowej (Y) przeznaczone do pracy w klimacie umiarkowanym. Przewody nie podlegają dyrektywie niskonapięciowej 73/23/EWG.

Opakowanie

Przewody standardowo są dostarczane w krążkach o średnicy do 400 mmw ilości po 100 lub 150 m i pakowane są w folię termokurczliwą lub i na szpulach w ilościach wg zamówienia, jednak nie więcej niż po 1000 m.

Przeznaczenie

Przewody nadają się do instalacji telewizji satelitarnej, naziemnej, kablowej, przemysłowej, w radiolokacji, radiokomunikacji i wszędzie tam, gdzie wymagana jest transmisja sygnałów wielkiej częstotliwości. Przewody stosuje się w połączeniach wewnętrznych i zewnętrznych przy lekkich warunkach pracy. Przez lekkie warunki pracy rozumie się warunki, gdzie ryzyko uszkodzenia mechanicznego podczas normalnego użytkowania przewodu, nie spowoduje zagrożenia dla zdrowia i życia. Przewody nadają się również do zasilania wzmacniaczy antenowych na napięcie do 24 V.

Przewody są przeznaczone do pracy w temperaturze od -30 °C do 70 °C i wilgotności względnej powietrza do 100 %. Temperatura składowania nie może przekraczać 40 °C.
Najmniejszy dopuszczalny promień zginania przewodów w instalacjach wewnętrznych wynosi 5d, w instalacjach zewnętrznych wynosi 10d, gdzie "d" jest średnica zewnętrzną przewodu.
Przewody nie nadają się do stosowania w podwyższonej temperaturze, w wodzie, w środowisku agresywnym chemicznie, jako elementy nośne.
Przewody nie są odporne na działanie substancji chemicznych.

Zabrania się używania przewodów uszkodzonych mechanicznie.
Zastosowanie przewodów niezgodnie z przeznaczeniem może spowodować porażenie prądem elektrycznym, pożar, śmierć lub kalectwo.

Dane przewodu

Żyła środkowa drut miedziany ∅1,0 mm
Izolacja żyły środkowej polietylen spieniony
Ekran folia Al+PET+Al + druty CuSn
Opona polwinit
Średnica zewnętrzna 6,8 mm
Pojemność elektryczna 53 pF/mb
Impedancja falowa 75 Ω
Tłumienność falowa
100 MHz 5,0 dB
200 MHz 8,3 dB
500 MHz 13,5 dB
800 MHz 19,6 dB
1000 MHz 20,7 dB
1750 MHz 27,6 dB

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Only registered users can post a new comment.

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Najczęściej kupowane

Aktualnie brak

Reklama